Krásný a kvalitní venkovský nábytek

Mnozí lidé si s rodinami chtějí na venkově svá obydlí zmodernizovat včetně interiéru, ale je i hodně takových, kteří možná z nostalgie, nebo i proto, že mají rádi starší, stylový a hlavně kvalitní nábytek ze dřeva. Tak si svá venkovská stavení (třeba jen v určitých místnostech) chtějí zařídit lidovým nábytkem. Protože vědí, že je kvalitní, krásný a velmi praktický. Je to však vždy individuální rozhodnutí.

Sehnat stylový nábytek do venkovského stavení není jednoduché. Ještě že máme internet. Tam můžete najít i takové firmy, které svým zaměřením dokážou nabídnout ten tip nábytku, který používaly naše babičky či prababičky.

Pokud nemáte rádi žádné napodobeniny, ale kvalitní řemeslnou práci pouze z českého, nejčastěji smrkového dřeva, na našich webových stránkách svetpokladu.cz si můžete v našem e-shopu prohlédnout a zakoupit například repliky nábytku v přírodním tónu, nebo takový, který je ručně malovaný a barvený. Chceme vám například nabídnout zajímavé a funkční krásné skříně chlebovky a potravinové skříně, které svou malbou budou ve vašem interiéru ozdobou.

malovaná chlebovka

Věřte, že ve chlebovce nejenom váš chléb a pečivo, ale i mouka, cukr, sůl, koření – prostě základní potraviny, vydrží v čerstvém stavu hodně dlouho. Pokud si tam své potraviny odložíte, nemusíte se bát, že se k nim třeba dostanou na chalupě myši nebo moly. To samé platí i pro jiné potravinové skříňky, příborníky a kredence. Navíc každý kus, ať v lidovém či v selském stylu (a i v jiných stylech) je originál. Naši řemeslníci při obnově a výrobě těchto replik zachovávají přesně ty postupy, jaké byly používány dříve.

potravinová skříňka

V případě, že by vám nábytek, který je vystavený na našem e-shopu nevyhovoval, například rozměrově nebo barevně, máte možnost si u nás konkrétní kus nebo kusy objednat podle vašich požadavků. Rádi vám vyhovíme.

Náš SVĚT POKLADŮ nabízí skutečně originální a kvalitní nábytek. V nabídce máme samozřejmě i velmi zajímavý starožitný i zámecký nábytek a různé sběratelské předměty.