Květinami ve flower boxu uděláte na obdarovanou skutečně ten nejlepší dojem.

Chystáte se na významnou návštěvu a potřebujete udělat dojem na hostitelku? Jednou z takových návštěv bývá třeba návštěva v rodině svého nadřízeného. Ačkoli má jít o neformální přátelskou večeři, vy si opravdu vážíte pozvání svého nadřízeného a potřebujete pořídit pozornosti. Pro šéfa je to jasné, víte, který tvrdý alkohol ho určitě potěší, ale s paní šéfovou si lámete hlavu. Nejvhodnější vám přijdou květiny, ale obyčejný puget vám přijde příliš otřepaný dárek. Kytici dává každý komukoliv a při jakékoliv příležitosti, takže v ní moc nápaditosti opravdu není. Lidově řečeno z takového dárku se nikdo na zadek neposadí. A vy potřebujete zapůsobit. Je třeba to ještě nějak vylepšit, dodat tomu prostě image.

box

Typická druhá situace, kde je třeba si potrápit hlavinku, je návštěva v rodině své přítelkyně. Tady myslíme pochopitelně tu návštěvu první, protože při ní vzniká také první dojem. A pokud si ten první dojem o nás někdo vytvoří dobrý, máme už napůl vyhráno. Obzvlášť u takové potenciální tchýně na tom velice záleží. Nepotřebujete přece, aby do vaší partnerky při každé situaci matka vandrovala, že ten její chlap přišel na návštěvu v lyžařském svetru a přinesl bonboniéru z akce, to si chtěl do ní asi rýpnout, když má nějaká ta kila navíc.

box

Takže pro tyto případy, které jsou v podstatě takové modelové situace a pochopitelně pro všechny další společenské události, kde je třeba udělat na dámu dobrý dojem, vsaďte na klasiku, na květiny, ale zapomeňte na obyčejný pugét. Květiny si nechte naaranžovat do flower boxu https://www.lepaso.cz/Flower-boxy-c3_547_2.htm. Krásu květin povznesete ještě o kategorii výš a obdarovaná dáma bude nadšena. Bude uchvácená vaším stylem a vkusem. Stačí vybrat z bohaté nabídky boxů všech barev a tvarů. Obzvlášť sametové provedení je velice noblesní a bude výborně korespondovat se vznešenějšími květinami, třeba růžemi.