Móda a Barbie

Už jako malou holku mě velmi bavilo oblékat hračky a panenky. Moc ráda jsem šila třeba na panenky Barbie. Ještě si pamatujete ještě vůbec na ty malé panenky Barbie? Musím říct, že za mého dětství to byl opravdu velký hit. Ten, kdo neměl panenku Barbie, tak byla jsi outsider. A já jsem vždycky toužila po několika panenkách. Nechtěla jsem pouze jednu panenku Barbie, chtěla jsem alespoň čtyři. A proto jsem byla velmi ráda, když mi na Vánoce maminka koupila dvě panenky Barbie. Taky jsem k tomu dostala módní doplňky. Měla jsem tam pro panenku Barbie asi troje šaty a taky další oblečení a další doplňky.

Mám ráda růžovou.

Musím říct, že z módních doplňků jsem byla velmi nadšená. Taky mě potěšilo, když mi moje babička koupila taky jednu panenku Barbie. A víte, co pak bylo ještě perfektní? To, že a pár let panence Barbie přibyl taky Ken. Byl to takový panáček, který byl pro panenku Barbie. Byl to jako její přítel. A musím říct, že i tento panáček Ken se k Barbie choval pěkně. Alespoň to tak mělo být podle reklamy. Takže už jsem nepotřebovala módu jen pro mé panenky Barbie, ale taky pro Kena.

Jsem módní typ.

Bavilo mě třeba na ně dělat oblečení z ponožek. Stačilo jenom na jedné straně odstřihnout špičku ponožky, a potom byly opravdu krásné šaty anebo sukni pro panenky Barbie. Nicméně ale u módy jsem moc dlouho nezůstala. Protože jak jsem rostla, tak jsem se spíše zajímala o boty a o kabelky. Dnes jsem dospělá, mám rodinu. A už mě nezajímají panenky, ale moje práce tkví v tom, že prodávám v butiku kožené kabelky. Taky mě to hodně baví. A myslím si, že práce v módě by bavila jistě každou ženu nebo dívku. Nemýlím se? Tak schválně dámy, bavila by vás práce v módě a prodávat třeba něco v butiku? Zkuste si to a určitě zjistíte, že prodej módy v butiku pro vás bude naprosto dokonalá práce. Je to typická práce pro ženy.