Odvážnému štěstí přeje!

Finance jsou život Nebankvnihypoteky a to k životu rozhodně potřebujeme. Bez peněz si nekoupíte jídlo, pití ani oblečení. Jistě, někdo může namítnout, že existují potravinové banky, ale ty jsou pro chudé či nemajetné, kterým i oblečení můžete darovat, a to je jistě záslužná činnost. Ale pro nás, ostatní lidičky, kteří pracují, nezbývá nic jiného, než si potřebné věci – kupovat.

peníze české

A pokud nastane situace, když si nemůžeme dovolit to, co chceme nebo potřebujeme koupit, pak nastává někdy i zlom v našem životě. Nemáme tím na mysli zrovna nákup másla a mléka, ale třeba vznikne potřeba dojíždět do zaměstnání. A zaměstnání potřebujeme, abychom zajistili obživu naší rodině. Zaměstnání a bydlení jsou základem našeho života anebo by alespoň mělo být. Pokud zrovna nejste bohatý rentiér, kterému se penízky jen sypou …

peníze investice

Nemáte práci a když se vám zrovna poštěstí ji najít a uzavřít pracovní poměr, zjišťujete, že nutně potřebujete auto. Do vzdáleného zaměstnání nejezdí běžně autobus, natož nějaké vlakové spojení a také z důvodu časových úspor je potřeba prostě auto mít. A když nejsou peníze, je to zlé. Můžete o svou vysněnou a těžce získanou práci i přijít. Nabízí se společné dojíždění s budoucími kolegy, ale stále jste závislí na druhých a jejich potřebách být v práci.

Anebo už máte dost bytu, ve kterém jste s vaší rodinou v nájmu a nájem platíte přímo nekřesťanský! Ale mlčíte, protože nemáte na výběr a každý měsíc posíláte nájemné majiteli. Ačkoliv máte za to, že složka nájemného činí již tolik, že byste snad „utáhli“ i hypoteční splátku.

Východiskem právě bývá sjednání hypotéky, kterému předchází obsáhlá konzultace s poradcem, který vás seznámí s podmínkami přiznání hypotečního úvěru a také vás upozorní na různá úskalí a čemu byste se měli a mohli vyhnout. Neskládejte ruce v klín a máte-li potřebu získat pro svou rodinu věci, jako jsou auto, byt či nové moderní bydlení v rodinném domku, oslovte společnost, která vám pomůže a poradí jak dál. Odvážnému štěstí přeje!