Vztah se starším mužem, ano, či ne

Říká se o nich, že jsou v nejlepších letech, tato fráze v sobě ukrývá jisté moudro, které je mladým lidem zpravidla skryto. Starší lidé totiž oplývají něčím, co nelze ani získat přímluvou, ani koupit za peníze, ani se naučit nebo vyčíst z knih. Tím kouzelným pokladem jsou totiž životní zkušenosti z prožitků na vlastní kůži.
halenka se šněrováním.jpg

Vyzrálý muž bývá většinou rozvážnější, svá rozhodnutí a skutky provádí s rozmyslem, nejedná lehkovážně a neuváženě. Nebude se s Vámi přít o maličkostech a zároveň jej nenavléknete do chomoutu tak snadno. Může se to zdát jako nevýhoda, ovšem brzy zjistíte, že životní moudrost a neukvapené závěry jsou mnohdy cennější, než roztržitá lehkomyslná vášeň.
muž pod sprchou.jpg

Úcta a respekt

Co ženy na mužích skutečně obdivují již od raného věku, je osobnost. Svůj vlastní osobitý styl, zodpovědnost, schopnost obhájit svůj vlastní názor a zároveň naslouchat druhým. Takový muž se pak stává pro svou ženu oporou, není to břímě, které má na krku, může s ním sdílet své vlastní myšlenky, nápady, invence a kreativitu. Právě to bývá důvodem k tomu, proč si ženy (a dokonce mladistvé a nevyzrálé) mezi muži hledají svého nastávajícího partnera alespoň o několik let staršího.

Láska a sex

Láska a sex k sobě neodmyslitelně patří. Podle jistých průzkumů veřejného mínění bylo zjištěno, že ženám spíše imponuje zkušený muž i v oblasti intimity, rozkoše a vášně, kterou s ním může prožít v mileneckém objetí. Mezi životní zkušenosti totiž patří i sex a jeho technika, má-li Váš vyvolený za sebou už několik milostných dobrodružství, jistě své prožitky dokáže zúročit lépe, než nezkušený zajíček. Vyzrálý muž obvykle nemyslí jen na své vlastní uspokojení, ale i na to, aby rozkoš cítila i jeho partnerka.

Cestování a pocit bezpečí

S rozvážným a zkušeným mužem se nemusíte jen nudit, rozhodně nemusí jít o pecivála s papučemi, co polehává na pohovce a znuděně večer přepíná televizní kanály. Pokud je tvůrčí a činorodý, jistě Vás provede místy, která si v životě zamiloval. A pokud je dobrodružnější povahy, zažijete s ním romantickou dovolenou na raftu, v koňském sedle, nebo alespoň v tom cyklistickém. A na rozdíl od Vašich vrstevníků se bude chovat mnohem více uvážlivě, budete se v jeho náručí cítit v bezpečí.