Zábava venku i vevnitř

Pokud nebereme v potaz herní průmysl jako takový a jejich televizní a počítačové hry, mají děti možnost zabavit se klasikou. Jistě doma něco najdeme. A když ne, musíme někde něco sehnat.

Kluci i holky mají rádi soukromí. Ne to, jaké požadujeme my, berme v potaz, že si na něj jen hrají, a tak proč jim ho nedopřát. Za velmi levný peníz je možno dětem pořídit hračku, která jim soukromí zařídí a budou spokojeny.

Běžící dítě

Dětský stan na hraní je ta nejlepší možnost. Nemyslete si, že si v něm lze hrát jen venku, to ne. Nejde totiž o pravý stan, jak jsme zvyklí. Nemá žádné špičaté kolíky, které se musí zatloukat do země, aby stan držel. Tohle, co popisuji zde, je jeho jiná varianta. Lehce skladná, lehce přenosná. Postavit jej trvá pár chvil a po troše cviku to zvládnou ratolesti samy. Takže, začne-li venku pršet, mohou jej složit a přenést domů.

Tyto stany mají vícero variant, počínaje od klasických až po třeba stan jako prodejní stánek. Děvčátkům se asi zalíbí stan, který vypadá jako domek a klidně i se zahrádkou.

Samozřejmě tomu všemu odpovídají i barvy, které jsou jásavé a takové, aby se dětem líbily a aby je snad i přitahovaly. Proto jistě každé děvče sáhne raději po růžovém domečku než po maskáčovém vzoru stanu vojenského typu.

Mezi dalšími variantami jsou různé druhy indiánského teepee, tedy zase spíše vhodnější pro chlapce. Jistě si tím vylepší hru na indiány a jejich nepřátele, bledé tváře. I pro tyto stany platí to, co v předešlých případech, jejich snadná přenositelnost. Klidně je možno jej přenášet třeba jen z pokoje do pokoje, nebo z patra do patra.

Obdoba dětského stanu

Výběr je prostě veliký a jistě neuděláte chybu, když k němu přiberete i své ratolesti. Jednak se tím opět zase na nějakou dobu zabaví a jednak získáte přehled, co by vaše děti raději. Pak už jen nezbývá než vyplnit objednávkový formulář a čekat, až zboží doputuje až k vám domů.