Batohy s potiskem jako dárek pro výletníky

Výlet do Vysokých Tater

Máte v plánu uskutečnit výlet nebo spíše týdenní či čtrnáctidenní dovolenou ve Vysokých Tatrách? Je to báječné místo pro vysokohorskou turistiku s mnoha možnostmi pro méně zdatné začátečníky i zkušené horaly. Jestliže se tam chystáte s kamarády v partě, a bude vás víc, co takhle každému něco darovat na památku. Třeba menší batoh s potiskem na jednodenní treky. Nemusí to být žádný špičkový model, stačí jen docela jednoduchý batoh, který mohou děti pak nosit do školy a dospělí na nákupy nebo do zaměstnání.

turistika v horách

Cyklistická výprava do neznáma

Batohy s potiskem by mohli ocenit vaši přátelé, pokud je pozvete na výlet na kolech třeba na Třeboňsku. Můžete to pojmout i tak, že uspořádáte výlet pro spřátelené rodiny s dětmi a každému pořídíte malý cyklistický batůžek, tedy i dětem. Každý může mít batoh popsaný svým jménem, nějakým znamením, které jej charakterizuje, a názvem i datem samotné akce, kterou jste si vymysleli.

pěší turistika

Lodní vaky pro vodáky

Potisknout se dají různá zavazadla a mezi nimi i lodní vaky pro vodáky. Tentokrát byste to mohli pojmout třeba jako recesi a každému natisknout kupříkladu nějakou postavičku z večerníčků, kterou vám dotyčná osoba připomíná, anebo můžete jako téma zvolit karikaturu z fotografie obličeje. Dokáže to kupříkladu program Zoner a jistě i některé další softwarové nástroje.

Lodní vaky mohou být taktéž popsány jménem či přezdívkou, mohou být na nich zaneseny vtipné texty, vztahující se k dané výpravě, je tedy na vás, jaké téma a motiv zvolíte, abyste ostatní svým nápadem překvapili a zaujali.

Tisknout na batohy lze buď v základních barvách, anebo v pestré barevné paletě digitálním tiskem. A pokud vyhledáváte další nápady na potisk, kterým vylepšíte vaše společné akce, můžete nechat potisknout i trička, mikiny, čepice, deštníky, bundy, ale z recese i ponožky, kalhotky, plavky anebo obal kondomu.