Bezpečné opalování


Jestliže chcete mít nádherně opálenou kůži, tak jsou tu dvě možnosti. Tou první je klasické opalování a tou druhou solárium, kde nás netrápí počasí.

Bezpečné opalování

Na sluníčku

Běžným způsobem, jak docílit pěkného opálení jsou sluneční paprsky, přičemž nejlepším obdobím je pro tento účel léto. Problémem je však v tom, že počasí nemusí hrát v náš prospěch a když nepoužijeme vhodnou ochranu, tak se můžeme snadno spálit. Touto kosmetikou to rozhodně nekončí, protože dále máme přípravky po opalování, jenž dodají kůži potřebné živiny, aby jí nic nechybělo.

opalování na plá

Při tomto typu opalování je nutné to ze začátku nepřehánět, protože spálení není nic příjemného. Nezapomeňte se pravidelně otáčet, aby bylo působení slunečních paprsků rovnoměrné. Chytrým tipem je opalovat se u vodu, protože ta odráží paprsky, což nám hraje do karet, takže můžeme ležet třeba na nafukovacím lehátku v naženu. Opalovací krém nemá nekonečnou účinnost, takže jej zhruba po dvou hodinách naneste znovu. Pokud máte s kůži nějaké zdravotní problémy, tak se nejprve poraďte s lékařem.

Solárium

Pohodlnějším způsobem, jak docílit hezkého opálení je solárium, protože to funguje, i když venku prší, a ještě k tomu na nás působí stálá dávka záření, což vede ještě k lepšímu výsledku. Důležité je zvolit si dobré studio, kde nám poradí a vše vysvětlí. V soláriu Brno jsou tu pro svého klienta, takže se na ně můžete spolehnout. Hned po příchodu na Vás čeká příjemné prostředí a studio, kde je nejen mnoho solárií, ale také kosmetiky, takže Vám poradí s jejím výběrem a Vy ji můžete rovnou zakoupit, takže nemusíte nikam jinam chodit.

moderní solárium

Pro své zákazníky vymýšlí různé slevy, aby pro ně byli služby ještě více finančně dostupné, takže když sem budeme chodit pravidelně, tak nás to vyjde levněji a skutečně dosáhneme vysněného opálení. Stačí si koupit permanentku a potom už nemusíte řešit žádné jednotlivé placení. Studio se nachází ve středu Brna, takže je k němu velmi dobrá dostupnost, kdy nemusíte jet autem.