Jak se připravit na ples?

Jistě každá žena touží po tom být “onou královnou večera”, která všechny přítomné naprosto okouzlí. Proto přípravy na důležité a významné společenské akce nepodceňujte a začněte včas. S našimi radami a triky to zvládnete naprosto v klidu a bez zbytečného stresu.

Dobře padnoucí šaty

Váš oděv upoutá nejvíc pozornosti. Zvolte především takové šaty, ve kterých se budete cítit pohodlně a sebevědomě. Styl a střih by se měl odvíjet hlavně od vaší figury. Šaty by měly primárně zdůrazňovat vaše přednosti.

Pokud jste milovnice jednoduchosti a minimalismu, pak pro vás bude samet to pravé. Samet působí velmi elegantně a slavnostně. Šaty z tohoto materiálu budou vypadat velmi žensky, rafinovaně a zároveň sexy. Nezapomeňte celý outfit ozvláštnit a podtrhnout vhodnými doplňky, jako jsou například perlové náušnice či výraznější náhrdelník.

perlový náhrdelník

Účes a líčení je vhodné vyzkoušet v předstihu

Jestliže nejste zvyklá na výrazné líčení, svěřte se do rukou profesionální vizážistky, která má s líčením zkušenosti. Nevhodně zvolený make up může celkový dojem velmi pokazit. To samé platí o úpravě vlasů. Pokud nemáte s vytvářením účesu příliš mnoho zkušeností, nechte si jej vytvořit od profesionálního vlasového stylisty. Ten vaše vlasy upraví přesně podle vašich představ. Navíc účes od profesionála vydrží celý večer.

líčidla a štětce

Jak líčení, tak účes byste měla nejprve vyzkoušet na zkoušce, která je pro tyto účely určená. Předejdete tak zklamání pár hodin před akcí a navíc můžete vyladit i ty nejmenší detaily, takže vaše celková vizáž bude naprosto odpovídat vaší představě.

Příprava pleti

Týden přes konáním akce dbejte na svůj pitný režim, tak aby vaše pleť a pokožka byla krásně hydratovaná a vypnutá. Konzumovat je vhodné především čistou vodu nebo nejrůznější bylinné čaje. Den před událostí aplikujte výživnou masku pro svěží a mladistvě vypadající pleť.