Jak uspořádat levnou párty


Chystáte narozeninovou párty ale máte starosti s tím, že máte napjatý rozpočet? Ukážeme vám, že narozeninová oslava jde přichystat i za skvělé peníze. Stačí jen vědět, kde, co ubrat a co pozměnit. Ukážeme vám několik tipů, jak co nejvíce ušetřit na plánované narozeninové párty.

Malý seznam hostů

Snažte se udržet svůj seznam hostů úzký. Ať jde o vaši oslavu, nebo třeba o oslavu pro vaše dítě, není přece nutné znát všechny, s kým jste se viděli jen párkrát v životě. Pozvěte rodinu a opravdu blízké přátelé, případně ty, kterým jste již na oslavě byli i vy.

dárky

Udělejte si pozvánky svépomocí

U větších oslav je zvykem, že si necháte vytvořit pozvánky na zakázku, ale to není zrovna levná záležitost. Proto můžete ušetřit dost peněz, pokud si necháte vytisknout pozvánky doma. Buď je můžete vyrobit anebo je jednoduše rozeslat emailem. Na internetu najdete spoustu programů, které vám pomohou vytvořit digitální pozvánky zdarma.

narozeniny

Využijte zahradu

Pronájmy různých míst, kde se může konat oslava stojí velké peníze. A pokud se vám za ně nechce utrácet, můžete zvolit variantu venkovní párty, pokud je na to samozřejmě vhodné počasí. Pokud nemáte zahradu, můžete poprosit třeba někoho z rodiny nebo své známé, zda by vám na jeden den zahradu nepůjčili. Musíte ale počítat s tím, že se může zkazit počasí a může začít pršet. Můžete využít službu párty stanu. Podívejte se na ceník pronájmu párty stanů.

Připravte si vlastní občerstvení

Občerstvení je nedílnou součástí každé párty. Proto byste na něj neměli zapomínat ani vy. Ale jídlo pro několik lidí se může docela prodražit, zvláště, pokud ho objednáváte, třeba skrze nějakou cateringovou službu. Daleko výhodnější pro vás bude, když připravíte občerstvení sami. Na internetu je nespočet levných a rychlých receptů na takové pokrmy, které budou vhodné jako občerstvení každou oslavu nebo párty.