Klíčová slova

Návrh klíčových slov vám nabídneme hned na začátku naší spolupráce. Je to první faktor, o kterém se budeme bavit https://www.seolight.cz/navrh-klicovych-slov.
Celková optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače, jak se překládá anglický název a jeho zkratka SEO, se zaměřuje na zviditelnění vašich webových stránek pomocí zadávání klíčových slov do internetových vyhledávačů jako je Seznam a Google.zlatý klíč.jpg
Vypracujeme návrh klíčových slov. Zjistíme, která jsou nejlepší a nejvhodnější. Naše nástroje umí detekovat, jak často jsou slova vyhledávána, na jakých vyhledávačích, kolik takovýchto slov lidé zadávají a dokonce i v jaké formě. Tyto informace zpracujeme a následně vám je odevzdáme, abyste se mohli rozhodnout, která to budou, kolik jich bude, zjistit celkový počet nebo si můžete sami říct, jaká chcete. Pokud si ale nejste jistí, nechte to na nás. Informace vám přijdou v přehledné tabulce, seřazené podle četnosti vyhledávání v obou vyhledávačích Seznam a Google.
Jak to vše probíhá?
Postupujeme následovně:

  1. Zajištění rozsahu vašich stránek, zjištění důležitosti nabízených produktů.
  2. Speciální nástroje nám odhalí různé mutace slov, která lidé vyhledávají.
  3. Zjistíme vaši aktuální pozici ve vyhledávači. Podíváme se i na historické vyhledávání klíčových mutací.
  4. Informace vypíšeme do přehledné tabulky, kterou Vám následně zašleme.

klíčová slova.jpg

Analýza a další postup práce

Náš tým profesionálů a konzultantů se vrhne na každý problém. Pokud si myslíte, že je vše špatně, že už vaše stránky nikdy nebudou mít vyšší návštěvnost, tak vše není ztraceno. Naše firma umí spravit i zdánlivě neřešitelné problémy. Zaměříme se nejenom na opravu vašich stránek na takzvanou analýzu, ale také na celkovou problematiku, abychom mohli následně postupovat správným způsobem a aby nám nic nebránilo dosáhnout úspěchu. Optimálně nastavíme váš web, pokud nepotřebuje nic poupravit, tak tím lépe, alespoň si budeme jistí, že máme pevný základ, na kterém následně můžeme stavět a budovat kvalitní seo služby, které vám pomohou dostat vaše stránky do popředí ve vyhledávačích.
Cena – 500kč za hodinu