Královna v sukni

Díky zrychlené době a zvýšených nároků na výkon ženy si mnohá uvědomuje, že je potřeba hodně čerpat ženskou energii. Ale většinou nevíme jak a kde. Jedním ze způsobu jak v sobě probudit ženskou energii, je nosit sukni. A to nejlépe dlouhou sukni. Kalhoty uzamykají přirozený proud energie. Ochuzují nás o náš elán a ženskost. Žena oblečená v kalhotách působí na lidi kolem sebe úplně jinak než žena oblečená v sukni. Také lidé s ní jednají jinak. Žena v sukni se cítí více žensky a její chování se zjemní. Dlouhá sukně nás nutí zpomalit tempo a je to tak správně. Z ženy by měla vyzařovat pohoda a klid. Díky tomu se bude i její okolí k ní chovat úplně jinak. V rodině zavládne pohoda a rodinní členové budou ženu vnímat úplně jinak než doposud.

bílé šaty

Dlouhou sukni nosily ženy již od pradávna. I jako malé dívky jsme vytahovaly máminy sukně ze skříně a hrály si na princezny. Podvědomě víme, že takhle je to správně. Troufla bych si říct, že sukně k ženě prostě patří. Dlouhá sukně kumuluje zemskou energii, která je podstatou ženské energie. Tato energie slouží ženě k léčení, hojení a uzdravování. Díky dlouhé sukni se můžeme spojit se zemí a tím získat výživu z matky Země.

žena

Abychom zemskou energii čerpaly správně, musíme vědět jak sukni oblékat a vysvlékat. Sukni oblékáme vždy přes hlavu, abychom ji a tělo připravili na spojení se zemí. Vysvlékáme ji taktéž přes hlavu. Protože energii v ní nakumulovanou chceme dodat celému tělu.

Sukně by neměla v pase tlačit. Měli bychom se v ní cítit pohodlně. Výborným řešením jsou dlouhé sukně se širokým a měkkým pasem. K široké dlouhé sukni volte přiléhavé tílko nebo triko, jedině tak výsledný dojem bude perfektní. S hodně volným tričkem byste vypadala zbytečně neforemně a zaniká tím silueta ženské postavy. Pokud, zvolíte sukni s vyšším pasem, docílíte protažení postavy. Pokud jste sportovnější typ, nebojte si k sukni vzít tenisky a doladit vršek například džínovou bundou. V chladnějším období si vezměte pod sukni klidně legíny