Nebuďte chudí

Každý máme své sny. Některé zůstanou sny navždy, ale některé se snažíme zrealizovat. Co nás většinou zastaví v cestě ke splnění našeho přání jsou peníze. Kolem peněz se točí celý náš svět.

Říká se, že kdo má hodně peněz, tak jich potřebuje ještě víc, ale co když je nemáme?

dluhy

Chodíte do práce, vyděláváte bohužel jen minimální mzdu a najednou se objeví problém, porouchá se vám auto a potřebujete nové, nebo je problém s bytem, který potřebuje rekonstrukci. Jenže, kde brát, když našetřit si by trvalo dalších x let? Musíte si půjčit.

Nedělejte si iluze, nikdo vím nepůjčí, pokud nemáte alespoň nějaký příjem a pokud nevlastníte nemovitost. A to už se nebavíme o bankách, ale o nebankovních půjčkách. Na rozdíl od bank, se dají nebankovní úvěry více přizpůsobovat individuálním potřebám, upravovat výši splátek a tím i délku splácení daného úvěru. Podmínkou je příjem, třeba i nízký, a nemovitost, kterou musíte dát do zástavy. Bez té to nepůjde, ale vlastníkem nemovitosti nemusíte být vy, stačí někdo z rodiny.

Získat půjčku oproti nemovitosti ihned, jde opravdu téměř ihned, stačí vyplnit dotazník a poslat fotky nemovitosti. Jak jsme už říkali, bez nemovitosti to opravu nepůjde. Nicméně, zvednout se z finančního dna, to je tak pozitivní krok v životě, že stojí za to ho podniknout.

Získat úvěr může vyřešit naše finanční problémy a dlouhodobé splácení nás zase až tak nezatíží.

prasátko

Finance budou vždy ovlivňovat naše životy. Pokud pracujeme, ale jen za nízkou mzdu, nemůžeme čekat, že našetříme během pár let na nové auto. Ale rozhodně to neznamená, že si nemůžete domluvit schůzku s odborníkem na finance a nechat si udělat rozbor vaší finanční situace a požádat o úvěr. Někdy i malý úvěr může nakopnout váš život úplně jiným, lepším směrem, tak proč to prostě nezkusíte. Štěstí přeje odvážným, tak hurá do toho!