Montáž a demontáž

Stane se, že přivezou nový nábytek, ale o jeho sestavení nechtějí ani slyšet, protože to přece domluveno nebylo. Ani tvrdý nátlak nepomáhá, úplatek ve formě lahve rumu také ne. Nuže, co činit? Jedna z možností je, vyzunknout inkriminovanou lahev a pustit se do práce sám. Ovšem to si může troufnout jen člověk, který si nesplete vrut s rýčem. Měl by ovládat šroubovák ve všech velikostech a mít minimálně sadu nářadí. I když po té lahvi rumu se bude asi zdát všechno stejné. Takže když se pak dotyčný odvážlivec probere, má nábytek sestaven. Co na tom, že jsou dvířka místo zadní stěny, to nevadí. Nebudou se používat a tím pádem se ani nemohou časem pokazit. A že je to celé křivé? No přece ten metrový rozdíl není vůbec důležitý! Takovou pěknou klouzačku nemá doma nikdo. Že jo. A pak nastane vyhazování věcí, které po montáži zbyly a z nichž by možná šla sestavit podobná obývací stěna jako zde již stojí. Tedy, pokud někdo pozná, že jde o obývací stěnu.

Nářadí v kazetě

Tím jsme probrali možnost číslo jedna. Jak vidíme, výsledek není zrovna uspokojivý. Možnost číslo dvě také může začít konzumací onoho rumu, ale pokračovat bude úplně jinak. Totiž tím, že se dotyčný obrátí na montáž nábytku Praha, a to mu promptně nábytek sestaví tak, že ani nebude nic přebývat a ani to nebude vypadat jako klouzačka na dětském hřišti. Ona totiž firma montáž nábytku Praha se právě na takové případy specializuje a zaměřuje. Mimo další činnosti samozřejmě.

Sada šroubováků

Po zvednutí telefonu se stačí jen domluvit na termínu a pak se jen dívat, jak to umí s šroubovákem a dalšími potřebnými věcmi odborníci, kteří rozumí svému řemeslu a moc dobře ví co dělají. A proto že to není jejich první akce, zanedlouho je nábytek sestaven a může se vyzkoušet. Třeba zda nedrhnou dvířka, nebo nevypadává sklo. Pak už jen podpis předávacího protokolu a je to hotovo. Jednoduché, rychlé, spolehlivé.