Perfektní IT

Kdybych vám měla vyprávět něco o informační technologií, tak by to bylo asi na hodinu a půl. Možná i tak na dvě nebo tři hodiny. Znám toho opravdu mnoho. Nevím ale jak, ale nějak mě začala hodně zajímat informační technologie a všechno kolem počítačů. Teď taky mě zajímá, jak fungují nějaké počítačové hry. A tohle všechno mě začalo zajímat, když jsem se seznámila s mým nynějším přítelem, se který, jsme skoro dva roky. A můj přítel právě hraje velmi často hry. A ne k obyčejné počítačové hry. Hraje hry, které jsou velmi složité. To je právě hlavně o informační technologii.

I děti rády zkoumají online svět.

Přítel hraje takové ty lepší a kvalitnější hry, které jsou online, které vypadají jako naživo. Hraje nějakou hru, kde válčí. Je to docela zajímavá hra. Taková hra, dobrodružná, která mě velmi baví. Moc ráda se na to dívám, protože to vypadá jako nějaký akční thriller. Takže co se týče informační technologie, je velmi zajímavá. Není to jenom o tom, že si napíšete a odešlete mail. Nebo že si stáhnete nějaký film.

Online svět je krásný.

I když to samozřejmě a logicky taky je ono. Informační technologie je taky právě to stahování filmů nebo dívání se online na filmy. A například nakupujete rádi online? Nebo si radši zajdete do kamenného obchodu? Taky si oblečení nebo boty raději vyzkoušíte? Já sama jsem to dříve dělala. Chtěla jsem si všechno vyzkoušet a osahat, jenže poslední dobou jsem zjistila, že online obchody mají velké slevy. A je to tam o hodně levnější než v kamenném obchodě. A tak někdy nakupují tak to a někdy takto. Online nakupování má ale výhodu v tom, že vám to doručí až domů. Nemusíte se nikam trmácet v zimě, a to ani ve velkých vedrech v létě. Online nakupování je velmi praktické a taky docela zábavné. Můžete hledat kdekoliv, kde chcete. Online svět je asi nekonečný a informační technologie jsou tomu velmi nakloněné.