Poznejte výhody pomletých mandlí

Je skvělá nejenom jako náhrada klasické mouky, ale umožňuje vytvářet zcela nové pokrmy. Ideální pro nízkosacharidové stravování nebo pro všechny ty, kteří chtějí nahradit málo výživné potraviny těmi vydatnějšími. Pokud existuje nějaká surovina, která by ve vaší kuchyni neměla chybět, pak je to zcela jistě mouka z mandlí https://www.nakliceno.cz/mandlova-mouka/. Možná se ptáte, v čem tyto nadrcené oříšky tak vynikají?

Jsou skvělou náhradou za klasické mouky, což oceníte nejenom při pečení moučníků nebo sladkých buchet

Obsahují mnoho výživových látek, kdy nejde o prázdné kalorie, jako je tomu u rozemletých zrn pšenice

Pokrmy, při nichž využijete právě nadrcené ořechy, jsou vydatnější a déle zasytí

Mandlové mléko
Pokud budete mít zájem o tuto zajímavou alternativu, neměli byste zapomínat na to, že v obchodech můžete najít nejenom klasické nadrcené a pomleté mandle, tedy bez snížení výživových hodnot nebo změny obsahu sacharidů nebo tuků, ale můžete nakoupit také odtučněnou verzi. V čem je tato odtučněná verze nevhodná?

Neobírejte se o to nejcennější – mandlový olej

Pokud zvolíte mnohdy levnější variantu, a to tedy odtučněnou verzi mouky, měli byste si uvědomit, že jde vlastně o odpadní produkt. Správně pomleté ořechy jsou totiž takové, u kterých nebude vylisovaný olej, který je základním nosičem všech těch zdraví přínosných látek, které můžete u těchto ořechů očekávat. Jak si proto počínat při nákupu této potraviny?
Hrst mandlí se slupkou

Jednoduše se podívejte na popis produktu, a pokud vám nebude cokoliv jasné, určitě neváhejte využít kontakt na prodejce, který vám určitě velmi rychle dá informaci o tom, co vlastně prodává. Následně již budete vědět, že nakupujete správně, případně naopak. Dnešní svět je báječný, co do počtu potravin, které je možné konzumovat a vylepšovat tak své zdraví. Proč se tedy nechopit té šance udělat si radost něčím opravdu zdravím, jako je mouka z mandlí?