Nehodily by se vám zářivky?

Ať už se dnes vrtneme do kterékoliv budovy, v každé zaručeně najdeme nějakou tu osvětlovací techniku. A osvětlení už dávno nemusíme hledat jenom v útrobách budov, to už se vyskytuje i na mnohých veřejných prostranstvích.
Co bych to zkrátka dlouze popisoval – osvětlujeme dnes kdeco.
A k tomu používáme nejeden typ osvětlení. Protože je naprosto logické, že neexistuje zdroj světla, který by optimálně vyhovoval ve všech podmínkách a při všech příležitostech.
zářivkové trubice černé

Každé místo si zkrátka žádá své. A na nejednou místě je nejvhodnější třeba LED trubice 120. Tedy přesněji LED zářivková trubice Philips.
Tento zdroj světla je plně vyhovující jak v běžných domácnostech, tak i na různých pracovištích a klidně i v exteriérech, tedy ve venkovních prostorech.
Takové zářivky totiž dokážou osvítit skutečně jakýkoli interiér či exteriér. A kromě této schopnosti se mohou pochlubit i dalšími přednostmi.
Tou zřejmě nejzásadnější je nízká spotřeba elektrické energie, tedy její úspornost. Díky nízkému příkonu tak není pro nikoho z uživatelů tohoto zdroje světla vyúčtování spotřeby elektřiny hororovou záležitostí, netřeba se věšet při představách, kolik zase budeme energetikům doplácet. Naopak je tu leckdo vysloveně mile překvapen.
S nízkou spotřebou pak logicky souvisí i šetrnost k přírodě, na kterou bychom v žádném případě neměli zapomínat.
A ani tím ještě není seznam výhod těchto zářivek vyčerpán. Najdou se i další přednosti.
zářivka trubice

A nikdo z našinců tak neprohloupí, pokud se rozhodne svítit si právě těmito zářivkami od Philipse. Což je firma garantující všechny kvality, které tento typ zdroje světla nabízí. I když…
I když aby člověk neprohloupil, musí vědět to, jaký typ svítidla a s jakou paticí se u něj nachází. Protože je jasné, že má-li doma někdo něco extra, nemusí mu do toho běžná zářivková patice G13 pasovat.