Rustikální styl pro váš domov

Masivní nábytek poslední dobou získává na oblibě, právě díky kvalitě, dlouhé životnosti a nadčasovému designu. Které kousky z masivu by ve vašem domě neměly chybět a proč?

masivní knihovna

Police a knihovny

Do polic a knihoven většinou vystavujeme své největší poklady jako trofeje, sběratelské kousky a milované knihy. Ukládat takovéto cennosti do laciného dřevotřískového nábytku jako by snižovalo jejich hodnotu. Rustikální police z masivu jsou skvělou volbou do vašeho obývacího pokoje, nebo do prostorné haly.

Jídelní sestavy

Nedělní rodinný oběd, nebo pravidelné večeře jsou důležitým momentem, kdy se sejde celá rodina u jednoho stolu a stráví spolu kvalitní a poklidný čas. Proto by posezení ve vaší jídelně nemělo obsahovat viklající se stůl a židle, které nic nevydrží. Masivní sestavy vydrží velký nápor, působí honosně a zaručí vám tolik kýžené pohodlí.

luxusní jídelna

Křesla a pohovky

Chystáte se dodat vašemu obývacímu https://www.sbazar.cz/525-obyvaci-steny/praha pokoji luxusní styl, usadit se do dokonalého pohodlí a ujistit se, že váš sedací nábytek chvíli vydrží? Rustikální křesla a pohovky jsou skvělou volbou. Na rozdíl od levných sedaček, které pořídíte v klasických nábytkových řetězcích za pár korun, totiž něco vydrží a na první pohled působí honosně.

Truhlice

Truhlice jsou skvělým pomocníkem, který uschová vaše ložní prádlo, sezónní přikrývky i dekorační polštáře. Masivní truhlice navíc v ložnici působí přímo královsky a s pomocí šikovného podsedáku z ní můžete udělat další místo k sezení.

Psací stoly

Hledáte kvalitní psací stůl do vaší kanceláře, který nejenže něco vydrží, ale navíc i ohromí vaše klienty a nejstarší přátele? Můžete mít pracovnu jako král, a to díky masivnímu stolu se skvělým designem.

A kde takový masivní nábytek sehnat? Zapomeňte na obchodní řetězce nabízející výběr nábytku za nízké ceny, který ovšem nevydrží. Zvolte ověřený obchod nabízející pouze kvalitní a bytelný nábytek, jako třeba obchod Furniture, který nabízí kvalitní indický nábytek.