Využijte i bazénové příslušenství

Jak jistě dobře víte, základem úspěchu při údržbě bazénové vody jsou kvalitní přípravky bazénové chemie dodávané v pravidelných intervalech a ve správných dávkách, ale ke snadnější a hlavně spolehlivější údržbě bazénové vody Vám dopomohou také pomocníci ze sortimentu bazénového příslušenství. Asi nejvíce využívaný a také se dá říci, že přímo nepostradatelný pomocník je jistě plovák na chlorové tablety, který samozřejmě můžete využít i na další přípravky ať už bromové či kyslíkové nebo s jinými účinnými látkami. Pokud využíváte k ošetření bazénové vody přípravky ve formě tablet, tak právě plovák je přímo nepostradatelným pomocníkem, protože je nemůžete jen tak vhodit do bazénu, jelikož by mohly poškodit dno bazénu a navíc by se rozpouštěly pouze lokálně, tedy na jednom místě a zbytek bazén by nebyl ošetřený.

zapuštěný bazén

Plovák slouží k tomu, aby dostal účinné látky z přípravku, který do něj vložíte, do celého obsahu bazénové vody, díky jeho pohybu po vodní hladině se dostane do každého záhybu Vašeho bazénu a tím pádem jej dokonale ošetří přípravkem, který jste do něj vložili. Můžete si vybrat hned z několika různých model, a to jak co se týče tvaru tak také co se týče velikosti, záleží na tom, jestli budete k ošetření bazénové vody využívat mini nebo maxi tablety. Každopádně jak již bylo řečeno, můžete tohoto pomocníka využít jak pro chlorové tablety, tak i pro kyslíkové či bromové. Jsou vyráběny z pevného a odolného plastu a vydrží Vám sloužit po dlouhá léta.

mimčo v bazénu

Jak tedy vidíte, údržba bazénu není pouze o přípravcích, ale i o příslušenství. Samozřejmě, že plovák není jediným pomocníkem, kterého využijete při péči o bazénovou vodu. Jistě oceníte tak síťky pro lovení napadaného listí, bazénový vysavač a kartáče na čištění stěn a dna bazénu či třeba kvalitní plachtu, kterou celý bazén přikryjete, abyste jej ochránili v době, kdy jej nevyužíváte. Proto projděte celou naši nabídku a vyberte si ty pomocníky, kteří Vám Vaši péči o bazén usnadní.